Depo Ambalajı
Depolanacak olan eşyalar uzun yıllar boyunca koruyabilecek özel malzemelereler ambalajlanır. Bu ambalajlama eşyaları hem darbelere karşı korur hem de toz, kir ve nemden korur.
Sözleşme
Eşyalarınızı liste haline getirerek sözleşmemize ekliyoruz. Alınan eşyaların tamamı liste halinde alınıyor. Eşyaların korunma şekli kiralama şekli ve firma sorumluluklarımızın tamamı sözleşmede yazar.
Kalma Süresi
Depolanan eşyaların depolarda ne kadar kalacağını müşterimiz belirler. İstediğiniz sürece eşyalar kalabilir. İstediğiniz zaman da çıkarabilirsiniz.
Ödeme ve Fiyat
Depo kiralarını hem kredi kartı hem de banka hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Kiralar aylık ya da yıllık olarak ödenebilir. Yıllık peşin ödemelerde indirimler var. Fiyatlar eşyaların miktarı ve kaplayacakları alanla birlikte sigorta bedeline göre belirlenir.
Güvenlik
Depolarımız 7/24 güvenlik personellerimizin gözetiminde. Aynı zamanda kamera sistemleri ile takip edilmektedir.
Sigorta
Depodaki eşyaların tamamı ayrı ayrı eşya sahibi adına sigortalanır. Genel olarak eşyanın edeceği değerden daha yüksek gösterek sigorta yapıyoruz.

Depolama hizmetimiz ile fazla gelen eşyalarınızı ya da eşyalarınızın tamamını güvenle saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz. Bunu hem sözleşme olarak hem de firma olarak garantiliyoruz.