23 Ocak 2017

Yorumlar

3.686
 Ocak 23, 2017
 3.686
Kategori Uncategorized

Bilindiği gibi ev taşıma bilmeyen için çok zor ve zahmetli bir iştir. Bunu yaparken belirli bir tecrübeniz ve taşıma için yeterli olacak çalışan yoksa kesinlikle iş içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Yaklaşık yılda 900 ev taşımaktayız. Bunların içerisinde çok hassas eşyalara sahip evler de bulunmaktadır. Bu tip eşyaların taşınması kesinlikle profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Çağımızda üretilen mobilya ve dijital eşyalar küçük darbeler ile bozulma  ya da kırılmaya müsaittir. Bu durumda kendi kendinize yapacağınız bir yanlış hareket ya da acemi bir taşıma ile maddi anlamda zarara uğrayabilirsiniz.

Özellikle sektörde her gün çoğalan korsan firmalar ve çalıştırılan yabancı uyruklu insanlar ev taşıtan kişilerin mağdur olmasına neden olabiliyor. Bu tip firmalar genelde fiyat olarak düşüktür. Fakat şunu belirmekte fayda var. Her düşük fiyatlı firma korsandır diyemeyiz. Aynı zamanda yüksek fiyatlı her firma da kurumsaldır diyemeyiz.

Bunların ayrımını yapmak için dikkatli olmalısınız. Bir firmanın çalışanları onun bel kemiğidir. Çalışanların profesyonelliği ile firmanın kurumsallığı bir araya geldiği zaman ancak çok iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Firmamız çalışanlarına çok önem vermektedir. Çalışanlarımızın tamamı yıllardır sabit kadro halindedir. Öyle ki bir çok müşterimiz personellerimizi tanımaktadır. Bu hem bizim hem de çalışanlarımız için gurur verici bir durumdur.

Comments are closed.