Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimiz tamamı ile profesyonel kadrolar tarafından yapılmaktadır. Çalıştığımız her müşterimizin bize referans olarak dönmesi için kesinlikle memnuniyet odaklı çalışmaktayız.
Ambalajlama
Eşyaların tamamı, ağırlık hassasiyet ve boyutlarına göre ambalajlanır. Kullandığımız malzemeler darbe emici niteliktedir. Aynı zamanda hijyeniktirler. Bir malzemenin nasıl ve ne şekilde ambalajlanması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Kullandığımız malzemeler: köşebend, graft kağıdı, Hava baloncuklu pat pat, çift katlı baloncuk, sterç, koli, koli bandı ve gerekli görülen eşyalar için, özel kesim kutular.
Mobilya Taşıma
Mobilyalarınız için sertifika sahibi marangoz yönlendiriyoruz. Marangoz en önemli personellerimizden birisidir. Evinizde mobilya türünden sökülüp kurulması gereken eşyalarınızdan sorumludur. Mobilyaları itina ile söküp gerekli malzemelerle darbelerden etkilenmeyecek şekilde tek tek ambalajlar. Taşınılan yeni adreste sizin istediğiniz yerlere kurulumunu yaparak teslim eder.
Beyaz Eşya ve Avizeler
Ekiplerimizde görevli olan elektrikçinin görevi beyaz eşya ve avizelerin taşınıp kurulmasıdır. Bu işlemleri yaparken: beyaz eşya ve avizelerin hasarsız taşınması ve taşınma için en uygun ambalajlama şeklinden de sorumludur.
Elbiseler
Askılı olan elbiseleriniz kırışmadan mini dolaplarla taşınmaktadır. Dolaplarımız farklı boyutlarda farklı türlerdedir. Eksper hizmeti verilirken müşterilerimize elbise dolapları seçmeleri için seçenek sunuyoruz. Dolaplarımız hijyenik ve elbiselerin kırışmasını engelleyici niteliktedir.
Piyano ve Çelik Kasa
Bu tarz eşyalarınız için özel ekipler çıkarmaktayız. Bu ekiplerimiz sadece piyano ve para kasası taşırlar.
Kırılacak ve Küçük Eşyalar
Kırılacak eşyalarınız ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu patpatlar ile sarılır. Bu işlemden sonra karton kutulara yerleştirilir. Firmamıza ait karton kutulara yerleştirildikten sonra içlerinde ne olduğu üstlerine yazılır. Aynı işlemler beyaz eşya ve avizeler için de geçerlidir.
Sigorta ve Söleşme
Eşyaların tamamının taşınma esnasında ve araç yoldayken devrilmesi gibi durumlarda SİGORTALIDIR. Sözleşmemizde taşıma şekli ve yapacağımız işlemler yazmaktadır. Sözleşmelerimizde aynı zamanda müşterilerimizin özel istekleri için boş alanlar bulunmaktadır. Buraları beklentileriniz ve özel istekleriniz ile doldurabilirsiniz.
Personel
Çalışanlarımızın en az beş yıl ev ofis taşıma tecrübesi olmalı. Bizimle sabit ve sigortalı olarak çalışmak zorundadırlar. Firmamız çalışanları müşterileri tarafından tanınmaktadır.