25 Ocak 2017

Yorumlar

3.495
 Ocak 25, 2017
 3.495
Kategori Uncategorized

Taşınma öncesi ve taşınma esnasında sizlere gerekli olabilecek bir kaç kısa ip ucu paylaşımında bulunmak istedik. Firmamızla anlaşmanız durumunda ya da ve taşınma esnasında işinize yarayacak bir kaç bilgi.

Öncelikli olarak eşyalarınız arasında eleme yapacaklarınız varsa bunları bize bildirebilir. Ya da işaretleyebilirsiniz. Bu şekilde taşınma esnasında gidecek ve gitmyecek eşyalar karışıklı oluşturmadan ayrılabilir.

O gün size gerekli olacak malzemelerinizi bir kernara ayırın. Ya da yanınıza alın. Özellikle anahtar, kimlik ya da o gün gerekebilecek her şey.

Eğer eşyalarınız uzun yola çıkacaksa yiyeceklerinizi tüketin. Bozulma ihtimali olan yiyecekleri tüketmenizde fayda var.

Eşyalarınız depolanacaksa bunların kesinlikle yiyecek ya da çiçek gibi canlı olan türde eşyaları depolarda muhafaza edemeyiz. Bu nedenle bunları bir şekilde tüketmeli ya da dağıtmalısınız. Özellikle beyaz eşyalar depolarda koku yaptığı için önceden boşaltmalısınız ve ekiplerimizin onları kokudan arındırması için işlem yapmasını beklemelisiniz.

Görmemizi istemediğiniz özel ya da benzeri eşyalarınız varsa bizden önceden koli ve ambalaj kağıdı isteyerek onları toparlayın.

Evde hasta ya da bebek varsa bunu bize önceden bildirin onların yaşam alanlarını daha hızlı taşıyarak ilk onların kullanım alanlarını hazır hale getirelim.

Eşyalarınız arasında piyano, çelik kasa ve antika gibi malzemeler varsa bunları bize önceden bildirin.

Araç evinizin ya da sokağınızın önüne yanaşamıyorsa bunu bize bildirin. İstanbul’un çoğu bölgesinde araçlar binalara çok uzak mesafede kalabiliyor. YA da çoğu siteye kamyon girişi yasak. Bu gibi durumları bize önceden bildirmeniz durumunda hazırlık yaparak geliyoruz. Aksi taktirde taşınma işi çok zor bir hal alır.

Binanızda asansör kullanımı yasak ya da yoksa bunu bize bildirin.

Hassas olduğunuz konuları bize bildirin. Yapılmamasını istediğiniz durumları bize bildirmenizde fayda var.

Yukarıda yazdıklarımızı uygulamanız ya da bize bildirmeniz durumunda taşınma işiniz daha kolay bir hal alacaktır. Bazı özel durumların bize bildirilmesi durumunda hazırlık yaparak zor şartları basitleştirip rahatlıkla bitirebiliriz.

 

Comments are closed.